+38 (044) 451-85-57

+38 (067) 451-85-57

+38 (066) 451-85-57

04060, м.Київ,

вул. М.Берлінського 9, поверх 7

    Особиста безпека є питанням довіри. Ви розумієте, що красиво викласти інформацію в мережі Інтернет або інших засобах масової інформації про свої можливості в цій специфічній сфері на складе труднощів. Але коли Вам потрібні якісні послуги – це до нас. Нам довіряють. Зателефонуйте нам і Ви отримаєте кваліфіковану допомогу.

    Ретельно спланований системний підхід, броньований седан з позашляховиком супроводу та спеціально відібраний та навчений персонал гарантує Вам особисту безпеку.

    Діти.

    Наші діти це саме дороге в нашому житті, наш самий цінний актив.

    В той же час, це наше саме вразливе місце. На жаль, реалії сьогодення такі, що є ще багато бажаючих скористатись цим, переслідуючи ту чи іншу ціль. Крім того, дитина завжди піддається підвищеній небезпеці при самостійному пересуванні в місті, де скористатись її безпомічністю не гребують звичайні грабіжники та шахраї.

 

    Ми пропонуємо свої послуги по супроводу Ваших дітей з метою захисту їх від небезпечних ситуацій. Дуже часто, навіть випадкова присутність поряд дорослої сторонньої людини відбиває бажання у зловмисника скоїти злочин.

    Відвідування дитиною школи чи додаткових курсів, басейну чи спортивних занять, святкових заходів чи щось інше – за допомогою наших кваліфікованих та досвідчених спеціалістів ми вирішимо це завдання.

Наші замовники