+38 (044) 451-85-57

+38 (067) 451-85-57

+38 (066) 451-85-57

04060, м.Київ,

вул. М.Берлінського 9, поверх 7

    Охорона об єкта з застосуванням службових собак надає переваги в якості надаваних охоронних послуг, практично не змінюючи вартості цих послуг.

    Самі по собі службово-караульні собаки за своєю ефективністю можна порівняти з вогнепальною зброєю. Такий «спецзасіб», в умілих руках являється вагомою допомогою для охоронників при виконанні своїх функціональних обов язків.

    Високий рівень підготовки наших інструкторів-кінологів та собак ми забезпечуємо завдяки тісної співпраці з кінологічним центром «Ягуар», співробітники якого приймають участь в проведенні регулярних занять та тренувань.

    Будучи власником собак, ми суворо дотримуємось діючого законодавства в сфері захисту тварин, а також санітарно-гігієнічних норм та правил їх утримання. Обов язковою умовою при застосуванні в охороні собак для нас є забезпечення безпеки людей, що працюють з ними, а також працівників та відвідувачів клієнта.

    Всі собаки мають дипломи про проходження ними спеціальних курсів дресировок.

    Кожна собака зареєстрована уповноваженим підприємством органу місцевої виконавчої влади, має реєстраційне посвідчення та власний жетон, який кріпиться до ошийника.

    Всі собаки мають ветеринарний паспорт міжнародного зразку з відмітками про клінічне обстеження та проведення обов язкових щеплень, виданий уповноваженим органом ветеринарної медицини.

    На задіяну в охороні службову собаку ми надаємо договір страхування відповідальності за шкоду, вчинену третім особам.

Наші замовники