+38 (044) 451-85-57

+38 (067) 451-85-57

+38 (066) 451-85-57

04060, м.Київ,

вул. М.Берлінського 9, поверх 7

Вдень і вночі, літом і взимку, в мороз і в спеку наші співробітники 24 години на добу стоять на сторожі Ваших інтересів.

Для оперативного реагування на спрацювання охоронної сигналізації на нашому підприємстві створено Автоматизований центр моніторингу та екстреного реагування (АЦМтаЕР).

При отриманні сигналу «Тривога» вся інформація про Замовника, де спрацювали датчики сигналізації з’являється на моніторах автоматизованого центру моніторингу та екстреного реагування.

Ситуація моментально аналізуються кваліфікованими спеціалістами та передається для подальшого реагування.

При необхідності отримання додаткової підтримки викликаються співробітники міліції, МНС або швидкої допомоги.

При хибному спрацюванні або коли присутність допоміжних служб не являється обов’язковою, наш персонал самостійно перевіряє та активує захисні функції системи охорони, забезпечуючи при цьому безперервність нагляду за об’єктом охорони.

Велика увага приділяється підбору та підготовці персоналу для комплектування чергової частини.

Ми довіряємо досвіду спеціалізованих навчальних центрів та учбових закладів, але перед зарахуванням на вакантні посади проводимо додаткові навчання та тренінги.

Відкритий та зрозумілий стиль керівництва, знання психології та природи людини, а також досвід та інтуїція керівників управління персоналом забезпечують основу надійності та професійності вказаного підрозділу.

Наші замовники